Sezona 2018-2019

Prikaz sezone Hrvatskog nogometnog kupa po fazama natjecanja



pretkolo šesnaestina finala osmina finala
      Koprivnica   1      
      Sloga M   3      
   
   
      H. dragovoljac   0      
      Varaždin   3      
   
   
      Međimurje   5      
      Sava Strmec   0      
   
   
      Križevci   2      
      Rovinj   0      
   
   
      Nehaj Senj   4      
      Graničar Ž   1      
   
   
      Višnjevac   1      
      Vrapče Zagreb   2      
   
   
      Karlovac   1      
      Marsonia   2      
   
   
      Suhopolje   2*      
      Kurilovec   3*      
   
   
      Slavija P   1      
      Segesta Sisak   0      
   
   
      Jadran LP   1      
      Bjelovar   0      
   
   
      Rudar Labin   0      
      Krk   3      
   
   
      Zagorec Krapina   9      
      Libertas Novska   0      
   
   
      BSK Bijelo Brdo   3**      
      Vukovar   4**      
   
   
      Primorac Biograd   3      
      Zagora Unešić   1      
   
   
      Bednja   2      
      Pitomača   0      
   
   
      Nedelišće   2      
      Sloga   4      
      Zelina   2      
      GOŠK Dubrovnik   0      
   
   
      Sloga M   0      
      Dinamo Zagreb   1      
   
   
      Varaždin   2      
      Međimurje   0      
   
   
      Križevci   0      
      Rijeka   9      
   
   
      Nehaj Senj   2**      
      Šibenik   4**      
   
   
      Vrapče Zagreb   0      
      Hajduk Split   2      
   
   
      Marsonia   3      
      Zagreb   0      
   
   
      Kurilovec   0      
      Slaven Belupo   2      
   
   
      Slavija P   0      
      Vinogradar   4      
   
   
      Jadran LP   3      
      Split   1      
   
   
      Krk   1      
      Cibalia   0      
   
   
      Zagorec Krapina   0      
      Osijek   3      
   
   
      Vukovar   3*      
      Zadar   5*      
   
   
      Primorac Biograd   0      
      Lokomotiva   1      
   
   
      Bednja   0      
      Inter Zaprešić   3      
   
   
      Sloga   2      
      Istra 1961 Pula   4      
   
   
   
      Zelina  
      Dinamo Zagreb  
   
   
   
   
   
   
      Varaždin  
      Rijeka  
   
   
   
   
   
   
      Šibenik  
      Hajduk Split  
   
   
   
   
   
   
      Marsonia  
      Slaven Belupo  
   
   
   
   
   
   
      Vinogradar  
      Jadran LP  
   
   
   
   
   
   
      Krk  
      Osijek  
   
   
   
   
   
   
      Zadar  
      Lokomotiva  
   
   
   
   
   
   
      Inter Zaprešić  
      Istra 1961 Pula  
   
   
   
Id Uzvrat Rbr Utakmica 1. utakmica 2. utakmica